Nowoczesna Szkoła Młodych Talentów

KEY SCHOOL to wyjątkowe miejsce stworzone w 2016 roku przez Agnieszkę Sadowską - wokalistkę i autorkę tekstów dziecięcych. To Nowoczesna Szkoła Młodych Talentów, która wyszła spod skrzydeł Sadowsky Music Group, marki tworzonej od 20 lat przez Roberta Sadowskiego - producenta muzycznego i kompozytora (www.sadowsky.pl)
Jednym zdaniem powiedzieć można, że KEY SCHOOL to miejsce tworzone przez ludzi z ogromną pasją do muzyki. Ludzi, którzy od najmłodszych lat kształcili się w kierunku muzycznym i obcowali z muzyką od dzieciństwa.
Od samego początku naszym założeniem było, aby stworzyć dla dzieci i młodzieży przyjazne środowisko muzyczne w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Nasz nowoczesny system nauczania i indywidualne podejście do każdego ucznia sprawia, że dzieciaki i młodzież chętnie uczęszczają na nasze zajęcia.

nowoczesny system nauczania
indywidualne podejście do uczniów
ścisła współpraca ze sklepem muzycznym KEY STORE
Zarażamy miłością do muzyki

KEY SCHOOL to miejsce w którym odkrywamy i kształcimy młode talenty,
które zarażone naszą miłością do muzyki odnajdują w sobie
pasję i być może sposób na życie.

KEY SCHOOL to miejsce gdzie dzieci i młodzież obcują ze sceną, uczestniczą w
wielu muzycznych projektach, uczą się pracy w studio jak również pracy przed kamerą.

Zadania które realizujemy
Promujemy młode talenty
Promujemy młode talenty

Będąc częścią Sadowsky Music Group zapraszamy naszych uczniów do różnych projektów muzycznych
promując w ten sposób młode osobowości muzyczne.

Dzięki ścisłej współpracy ze sklepem muzycznym KEY STORE nasi uczniowie mogą zawsze
liczyć na preferencyjne warunki zakupu pierwszego instrumentu.

Dla tych rodziców naszych uczniów, którzy nie chcą od razu decydować się na zakup instrumentu sklep muzyczny KEY STORE przygotował wypożyczalnię instrumentów.

Dzięki współpracy z serwisem Midi24.pl nasi wokaliści mają dostęp do profesjonalnych podkładów muzycznych, opracować nutowych które wykorzystują podczas zajęć i swoich występów.

Skontaktuj się z nami aby poznać nas jeszcze bliżej.

Możesz do nas napisać: kontakt@keyschool.pl

Radość z poznawania muzycznego świata

Ogromna wagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia do każdego ucznia, dążąc do tego aby każdy z uczniów odczuwał przede wszystkim radość z poznawania muzycznego świata, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania.

Dążymy też do integracji naszych młodych podopiecznych poprzez organizowanie pozalekcyjnych spotkań czy wycieczek, podczas których uczniowie poznają się wzajemnie i wymieniają swoje „muzyczne doświadczenia”.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.