Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Proponujemy zajęcia indywidualne jak i grupowe w różnych przedziałach wiekowych oraz stopniach zaawansowania. Cennik zajęć znajdziesz na dole strony. 

Oferta główna

Gitara

Nauka gry na gitarze w zależności od stopnia zaawansowania obejmuje:

 • naukę gry na gitarze elektrycznej i akustycznej dla początkujących jak i zaawansowanych.
 • nauczanie w różnych stylach : Blues, Rock, Metal, Jazz, Fusion, Rockabilly, Funk, Pop, Country i wieli innych.
 • naukę technik gitarowych : Lagato, Staccato, Tapping, Sweeping i wiele innych. 
 • naukę Harmonii, Zasad muzyki, Gry rytmicznej, 
 • naukę zachowania na scenie,
 • naukę pracy w zespole i studio, 
 • naukę pracy nad własnym brzmieniem i stylem.

Instrumenty klawiszow

Nauka gry na instrumentach klawiszowych (keyboard, pianino) w zależności od stopnia zaawansowania obejmuje:

 • naukę czytania z nut
 • naukę Harmonii, Zasad muzyki, Gry rytmicznej, 
 • naukę gry „na dwie ręce”
 • naukę gry „na 4 ręce” z nauczycielem lub innym uczniem
 • nauczanie w różnych stylach: muzyka klasyczna, muzyka rozrywkowa
 • naukę zachowania na scenie,
 • naukę pracy w zespole i studio.

Skrzypce

Nauka gry na skrzypcach w zależności od stopnia zaawansowania obejmuje:

 • opanowanie aparatu gry,
 • nauka prawidłowej postawy grania,
 • nauka nut,
 • powtarzanie melodii i dźwięków.

Na zajęciach wymagany jest własny instrument.

Emisja głosu

Zajęcia opierają się przede wszystkim na analizie głosu i obejmują:

 • ćwiczenia z dykcji i recytacji,
 • umiejętność poprawnego prowadzenia oddechu,
 • umiejętność poprawnego prowadzenia dźwięku,
 • naukę o tym, jak funkcjonuje przepona, jak rezonuje nasze ciało,
 • interpretację i dobór odpowiedniego materiału wokalnego pod barwę i skale głosu,
 • wprowadzanie elementów aktorstwa na scenie połączonego z ruchem scenicznym
 • naukę wyzwalania emocji,
 • naukę radzenia sobie ze stresem i tremą podczas występów.

Zapewniamy częsty udział w koncertach oraz konkursach w celu zaprzyjaźnienia się ze światem sceny muzycznej i współpracy z różnymi muzykami i różnymi gatunkami muzycznymi. Istnieje możliwość nagrań audio w studio, oraz kompozycja piosenki autorskiej i jej rejestracja przez wokalistów, czy też zespoły wokale.

Emisja głosu z ruchem scenicznym

Zajęcia wokalne przygotowujące dzieci do występów scenicznych, większość zajęć będzie dobywała się na scenie. Zajęcia opierają się na interpretacji wybranego wspólnie repertuaru, pracy z mikrofonem na scenie, sposoby poruszania się na scenie, sposobów opanowania tremy itp. (zajęcia grupowe 4 osobowe).

Wokalne duety i tercety

Zajęcia wokalne prowadzone w grupach dwu i trzyosobowych. Podczas tych zajęć wprowadzamy również elementy ruchu scenicznego, czyli swobodne poruszanie się na scenie, praca z mikrofonem, sposoby radzenia sobie ze stresem itp.

SING WITH US!

Zajęcia wokalne prowadzone w języku angielskim, opierające się na emisji głosu na bazie repertuaru anglojęzycznego. Zajęcia prowadzone są w całości w j. angielski co daje możliwość ciągłego obcowania z językiem rozwijając swoją muzyczną pasję (możliwe zajęcia indywidualne i grupowe)

Rytmika

Dzieci w wieku 2-6 lat zapraszamy na zajęcia RYTMIKI z elementami TAŃCA i ŚPIEWU.

Zajęcia odbywają się w grupach 4-6 osobowych w kategoriach wiekowych:
- 3-4 latka
- 4-5 lat

Zajęcia opierają się na świetnej zabawie w świecie muzyki, poznawaniu podstawowych pojęć muzycznych, rozwijaniu poczucia rytmu, dzięki czemu pobudzamy kreatywność i wrażliwość u dzieci. Poprzez wprowadzanie elementów tańca dzieci pracują nad koordynacją ruchową, ćwiczą pamięć, powtarzając poszczególne kroki i układy taneczne oraz świetnie rozwijają się społecznie, integrując się z innymi dziećmi.

Świetnym dodatkiem do zajęć jest też śpiew - dzieci mają możliwość kontaktu z profesjonalnym sprzętem muzycznym - śpiewają nie tylko w grupie ale i indywidualnie przez mikrofon. Repertuar wybierają z instruktorem, stosownie do zainteresowań :)

Logorytmika

W tym roku do oferty dla naszych najmłodszych pociech dodajemy również LOGORYTMIKĘ.
Zapraszamy dzieci od 2 roku życia na zajęcia muzyczne wspomagające motorykę, słuch i mowę dziecka.
Zapisy od 1 października!

Muzyczne zabawy z językiem angielskim

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci od lat 5. Opierają się na poznawaniu języka obcego w zabawie. Całe zajęcia to wielka muzyczna przygoda, śpiewamy piosenki, uczymy się rytmicznych wierszyków, tańczymy. Pokazujemy dzieciom język obcy bez konieczności uczenia się go w tradycyjny sposób. (zajęcia grupowe)

Muzyczne zabawy z językiem niemieckim

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci od lat 5. Opierają się na poznawaniu języka obcego w zabawie. Całe zajęcia to wielka muzyczna przygoda, śpiewamy piosenki po niemiecku, uczymy się rytmicznych wierszyków, tańczymy. Pokazujemy dzieciom język obcy bez konieczności uczenia się go w tradycyjny sposób. (zajęcia grupowe)

NOWOŚĆ! - ZESPOŁY

Zajęcia muzyczne dla osób które marzą o stworzeniu własnego zespołu muzycznego. Spełnij z nami swoje marzenia! Pod opieką wykwalifikowanego instruktora wprowadzimy Was w muzyczny świat pełen różnorodnych dźwięków. Jeśli potrafisz grać na jakimś instrumencie lub świetnie śpiewasz i chciałbyś spędzać kreatywnie czas po szkole, te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

TANIEC NOWOCZESNY

Taniec w skład którego wchodzą wszystkie style poza klasycznym. Powstał w Ameryce w XX wieku w wyniku zerwania z tradycją baletową i poszukiwania nowych form i zasad ruchu tanecznego. Kroki tańca nowoczesnego są dynamiczne, żywiołowe i wymagają od tancerzy dużej sprawności, ale z powodzeniem może nauczyć się ich każdy. Jest połączeniem różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, breakdance.

Taniec nowoczesny, jako osobny styl taneczny, wybierany jest zazwyczaj przez najmłodszych w szkołach i przedszkolach, ponieważ zajęcia z tego rodzaju tańca są bardzo uniwersalne i różnorodne. To sprawia, że taniec nowoczesny jest doskonałym początkiem przygody z tą aktywnością fizyczną - ucząc się tego stylu mamy możliwość obcowania z kilkoma lub nawet kilkunastoma różnymi rodzajami tańca nowoczesnego.

Zajęcia prowadzić będzie Adrianna Zimmer - certyfikowana instruktorka tańca, związana z tą dyscypliną sportową od 21 lat. Trenowała 12 lat taniec współczesny i nowoczesny w zespole tanecznym. Laureatka czołowych miejsc na konkursach ogólnopolskich w kategoriach mini formacje, formacje a także duety. Obecnie pracuje na terenie zachodniej Wielkopolski z kilkunastoma grupami tanecznymi, prowadzi warsztaty z tańca współczesnego oraz przygotowuje grupę cheerleaderek na mecze koszykówki.

- czas zajęć 60 min.

Grupy wiekowe: 7-8 lat, 9-11 lat

 
 

ZUMBA KIDS

Zumba KIDS, to połączenie podstawowych rytmów i ruchów ciała takich tańców jak: cumbia, salsa, merengue, reggaeton czy hip hop. Zajęcia charakteryzują się dużą dynamiką, poprawiają koordynację całego ciała i wpływają na dobry nastrój dziecka ;-). To świetna zabawa dla każdego. Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba kids pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.
 

STREET DANCE

Zajęcia taneczne rozwijające poczucie rytmu, koordynację ruchową, kreatywność i twórczość każdego dziecka.  Wykorzystuje się tutaj elementy ulicznego stylu jakimi są: hip hop, looking, breaking. Stawiamy na luz i dobrą zabawę. Zajęcia te kształtują u dzieci pewność siebie, otwartość i wiarę we własne możliwości. 
 

DANCEHALL

To taniec pochodzący ze słonecznej i tętniącej życiem Jamajki, który rozpala ciała i porywa na parkiet powstały pod koniec lat siedemdziesiątych z klasycznego reggae. Jest jednak od niej o wiele szybszy i żywszy - to bomba pozytywnej energii :-) Charakteryzuje się energicznymi ruchami bioder, klatki piersiowej i pośladków. Poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową.
 

LATINO

Latino dance to ekspresyjny pełen zmysłów, wdzięku i seksapilu taniec. Gorące latynoamerykańskie rytmy sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. Lekcje tańca latino solo łączą w sobie zmysłowość, pasję i ekspresję. Uczestniczki zajęć zapoznają się z podstawowymi krokami tańców latynoamerykańskich tj. salsa, samba, rumb, cha cha.
 
 GRAFIK  
ZAJĘĆ  
TANECZNYCH  


 


Środy

17:30 - Taniec nowoczesny (4-6 lat)
18:15 - Taniec nowoczesny (7-12 lat)
20:45 - Dancehall dla kobiet

Czwartki

17:00 - Balet z elementami tańca współczesnego (4-6 lat)
18:00 -
Taniec współczesny (8-13 lat)

Cennik zajęć 2022 / 2023

Ceny pojawią się wkrótce. Dopytaj na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Zajęcia indywidualne
 • Zajęcia indywidualne
 • zajęcia grupowe
 • Zajęcia w duecie  
 • zajęcia taneczne (balet/Zumba 4-5 lat) 
 • zajęcia taneczne
 • zajęcia umuzykalniające - Rytmika  (2-5 lat)

Zapraszamy!

© keyschool 2016