Łukasz Kulczak

- nauczyciel gitary

Gitarzysta, kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, endorser renomowanych marek, mający na koncie współpracę z wieloma artystami. Sprawnie porusza się po różnorodnych stylach muzycznych od popu przez jazz, fusion, rock progresywny po metal.


Robert Wojciechowski

- nauczyciel gitary

Muzyk, wokalista, gitarzysta, autor tekstów i kompozytor. P odróżuje, grając na amerykańskich statkach z najlepszymi światowymi muzykami. W swojej karierze muzycznej na jednej scenie grał m.in. z Urszulą Lidwin, chórem Gospel Joy (wystąpił w półfinale programu Mam Talent), zespołem Łzy, Ray Wilson czy grupą Raz, Dwa, Trzy. Zawsze mar zył o łączeniu pasji z pracą, wkłada w to niewątpliwie dużo serca i emocji co słychać na jego nowej solowej płycie ,,Feel That You Live” wydanej w grudniu 2017r. Muzyk koncertuje w kraju i za granicą z materiałem z nowego albumu oraz projektem CrossFire. Nauką gry na gitarze zajmuje się od ponad 10 lat. Doświadczenie pedagogiczne zdobywał udzielając lekcji indywidualnych, pracując w prywatnych szkołach muzycznych oraz organizując warsztaty muzyczne w domach kultury. Zajmuje się on nauczaniem gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej, ukulele oraz emisją głosu.


Mateusz Rychły

- nauczyciel gitary

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia na fortepianie, jednak to właśnie gitara (zarówno klasyczna, jak akustyczna i elektryczna) okazała się tym jedynym, szczególnym instrumentem. Na gitarze zaczął grać w wieku 12 lat. By doskonalić swoje umiejętności, uczestniczył w masterclasses z wieloma polskimi muzykami. Wydarzeniem przełomowym, jeśli chodzi o poznawanie świata muzyki popularnej i rozrywkowej, okazały się warsztaty prowadzone przez Marka Radulego (PiEr2, Budka Suflera). Od czasu swoich pierwszych, młodzieżowych spotkań z gitarą mam szczególne szczęście koncertować z multiinstrumentalistą i kompozytorem Maciejem Rychłym. Ze wspólnymi projektami występujemy w Polsce i Europie (UK, Francja, Niemcy). Podczas kariery artystycznej współpracuje również z teatrami (Mój Teatr w Poznaniu, Teatr Pieśń Kozła we Wrocławiu). Oprócz pracy w różnorodnych projektach muzycznych jest studentem muzykologii. Podczas moich zajęć wprowadzam uczniów w świat muzyki na sposób jak najbliższy im upodobaniom i umiejętnościom. Bliskie jest mu wiele gatunków muzycznych (muzyka klasyczna, jazz, pop i szeroko rozumiana muzyka rozrywkowa, rock), co pozwala mu dopasować program lekcji do gustu muzycznego każdego ucznia . Naucza gry na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej w oparciu o różnorodne style gry – fingerstyle, flatpicking, slide, open tunings oraz naukę akompaniamentu, gry solowej i improwizacji . Znajomość teorii muzyki (czytanie nut, skale muzyczne, zasady harmonii) staram się przekazać uczniom w jak najbardziej przystępny i związany z ich zainteresowaniami sposób, kształcąc tym samym nie tylko przyszłych gitarzystów, ale przede wszystkim muzyków – czyli ludzi muzykę rozumiejących i kochających .

© keyschool 2016