Marianna Ćwiąkała

- nauczyciel śpiewu

Pochodzi z Poznania gdzie stawiała swoje pierwsze kroki na tutejszych scenach i w wielkopolsce. Coraz bardziej doceniana w poznańskim świecie muzycznym i nie tylko. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej I st. w Strzelcach Krajeńskich, będąc w klasie fortepianu pod okiem pani mgr Mariny Rusak. Ostatecznie jednak jest absolwentką Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu.

Uczestniczyła w programie telewizyjnym „Bitwa na Głosy” w 2012 roku. Wraz z drużyną Marcina „Libera” Piotrowskiego uzyskała 3 miejsce w 3 edycji programu. Swoje miejsce w programie wywalczyła prezentacją swojego autorskiego utworu „Wiosna” bowiem w tym czasie zaczęła komponować swoje utwory. W międzyczasie wraz z poznańskim producentem Krzysztofem Spychałą znanym pod pseudonimem artystycznym „Brainfreezer” skomponowali utwór pt. „Ludzki Gest” promujący śpiewającą drużynę i fundację o tej samej nazwie co tytuł piosenki. Była chórzystka poznańskich chórów takich jak: Dziewczęcy Chór „Skowronki”, Dziewczęcy Chór „Provobis” oraz Kameralny Chór UAM pod dyr. Krzysztofa Szydzisza. Uczestniczka „Poznańskiej Sceny Młodych” wraz z którą wystąpiła m.in. w Muzeum Powstania Warszawskiego. Aktualnie studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na kier. Jazz i muzyka estradowa (spec. wokalistyka jazzowa) pod okiem prof. hab. Janusza Szroma. Jednocześnie uczęszcza do Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Poznaniu na kierunku „wokalistyka estradowa”. Jest również wokalistką w zespole Forcom Band. Posiada bardzo duże doświadczenie sceniczne i szeroki repertuar, świetnie wpływa na publiczność, jest pełna energii i pozytywnego nastawienia.

Nazwana przez Krzysztofa Wodniczaka, poznańskiego dziennikarza i ostatniego managera Czesława Niemena drugą Adą Rusowicz. Chętnie podejmuje tematy popowe, rockowe, jazzowe, elektroniczne czy poezji śpiewanej bądź piosenki aktorskiej. Najbliższe są jej utwory polskie z lat 60. i 70. Łatwo też potrafi wcielać się w różne role – co świadczy o jej potencjale aktorskim.


Aleksandra Maćkowiak

- nauczyciel śpiewu

Aleksandra Maćkowiak- od najmłodszych lat związana z muzyką, absolwentka szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie skrzypiec i drugiego stopnia w klasie waltorni. Obecnie studentka edukacji muzycznej w Akademii Muzycznej w Poznaniu mająca na swoim koncie szereg koncertów na scenach Poznania. Uczęszczała do szkoły wokalnej „Przestrzeń głosu”, brała udział w licznych warsztatach muzycznych, wokalnych, aktorskich, a także koncertach charytatywnych. Przygotowywała maluchy z przedszkola i uczniów szkół do muzycznych występów, tym samym doskonaląc swoje umiejętności nauki dzieci muzyki i wokalistyki. Wspomaga również Rokietnicką Orkiestrę Dętą występując z nią na regionalnych koncertach. Obecnie jest w trakcie tworzenia płyty rozrywkowo-hiphopowej. Ma dużo pozytywnej energii i zapału do pracy


Sara Malińska

- nauczyciel śpiewu

Studentka wydziału Commercial Music Performance (University of Westminster) w Londynie. Ukończyła Poznańską Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia, gdzie opanowała umiejętność gry na fagocie oraz fortepianie. Wokalistka sesyjna, kompozytorka i autorka tekstów. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 5 lat, kiedy zaczęła jeździć po festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci. Od tego czasu nagrała wiele własnych utworów, uczestniczyła w The Voice of Poland, koncertowała w chórkach gwiazd X-factor-a i sama kształciła się prywatnie u najlepszych nauczycieli emisji głosu w Polsce (m.im. Natalia Niemen, Sonia Lachowolska, Kasia Rościńska). Nauką śpiewu zaczęła zajmować się podczas praktyk na studiach, i tak zostało do dziś. Aktualnie zbiera materiał na swoją debiutancką płytę, którą chcę nagrać w najbliższym czasie w Londynie.


Daria Wojciechowska

- nauczyciel śpiewu / instrumentów klawiszowych

Ukończyła szkołę Muzyczną II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w klasie altówki. Przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku 5 lat nauką gry na fortepianie. Od najmłodszych lat pasjonowała się głosem, była laureatką wielu konkursów, brała udział w różnych festiwalach, koncertach, eventach charytatywnych, projektach min. Tribute to Stevie Wonder, Kabaret Starszych Panów oraz projekt sis&bro duo z gitarzystą Robertem Wojciechowskim, z którym tworzyła autorskie utwory co przerodziło się w ogromny sukces - pierwszą debiutancką płytą. Muzyk sesyjny, multiinstrumentalistka, w codziennym życiu współpracuje z zawodowymi muzykami. Uwielbia takie gatunki muzyczne jak soul i jazz W muzyce ceni sobie najbardziej emocje ale równie ważny są dla niej najmniejsze detale i profesjonalizm. Aktualnie studentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie mgr Anny Grzelak.

© keyschool 2016