Aleksandra Maćkowiak

- nauczyciel śpiewu

Aleksandra Maćkowiak- od najmłodszych lat związana z muzyką, absolwentka szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie skrzypiec i drugiego stopnia w klasie waltorni. Obecnie studentka edukacji muzycznej w Akademii Muzycznej w Poznaniu mająca na swoim koncie szereg koncertów na scenach Poznania. Uczęszczała do szkoły wokalnej „Przestrzeń głosu”, brała udział w licznych warsztatach muzycznych, wokalnych, aktorskich, a także koncertach charytatywnych. Przygotowywała maluchy z przedszkola i uczniów szkół do muzycznych występów, tym samym doskonaląc swoje umiejętności nauki dzieci muzyki i wokalistyki. Wspomaga również Rokietnicką Orkiestrę Dętą występując z nią na regionalnych koncertach. Obecnie jest w trakcie tworzenia płyty rozrywkowo-hiphopowej. Ma dużo pozytywnej energii i zapału do pracy


Sara Malińska

- nauczyciel śpiewu

Studentka wydziału Commercial Music Performance (University of Westminster) w Londynie. Ukończyła Poznańską Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia, gdzie opanowała umiejętność gry na fagocie oraz fortepianie. Wokalistka sesyjna, kompozytorka i autorka tekstów. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 5 lat, kiedy zaczęła jeździć po festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci. Od tego czasu nagrała wiele własnych utworów, uczestniczyła w The Voice of Poland, koncertowała w chórkach gwiazd X-factor-a i sama kształciła się prywatnie u najlepszych nauczycieli emisji głosu w Polsce (m.im. Natalia Niemen, Sonia Lachowolska, Kasia Rościńska). Nauką śpiewu zaczęła zajmować się podczas praktyk na studiach, i tak zostało do dziś. Aktualnie zbiera materiał na swoją debiutancką płytę, którą chcę nagrać w najbliższym czasie w Londynie.


Daria Wojciechowska

- nauczyciel śpiewu / instrumentów klawiszowych

Ukończyła szkołę Muzyczną II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w klasie altówki. Przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku 5 lat nauką gry na fortepianie. Od najmłodszych lat pasjonowała się głosem, była laureatką wielu konkursów, brała udział w różnych festiwalach, koncertach, eventach charytatywnych, projektach min. Tribute to Stevie Wonder, Kabaret Starszych Panów oraz projekt sis&bro duo z gitarzystą Robertem Wojciechowskim, z którym tworzyła autorskie utwory co przerodziło się w ogromny sukces - pierwszą debiutancką płytą. Muzyk sesyjny, multiinstrumentalistka, w codziennym życiu współpracuje z zawodowymi muzykami. Uwielbia takie gatunki muzyczne jak soul i jazz W muzyce ceni sobie najbardziej emocje ale równie ważny są dla niej najmniejsze detale i profesjonalizm. Aktualnie studentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie mgr Anny Grzelak.


Alicja Matuszczak

- nauczyciel śpiewu / skrzypiec

Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 7 lat, kiedy to przyjęto ją na skrzypce, do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu. Podczas wielu lat nauki brała udział w wielu konkursach skrzypcowych, warsztatach m. in. z Wanda Wiłkomirską. Po ukończeniu II stopnia Szkoły Muzycznej postanowiła rozpocząć studia na kierunku Edukacja muzyczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. To własnie podczas tych studiów zaczęła śpiewać. Niezliczona liczba koncertów solowych, ale nie tylko. Wraz z Chórem Kameralnym WPA-UAM wygrała kilka zagranicznych konkursów. 
Po skończeniu studiów licencjackich postanowiła spróbować swoich sił jako dyrygent, co poskutkowało ukończeniem Akademii Muzycznej im. Ignacego Paderewskiego w Poznaniu na kierunku Dyrygentura chóralna. Podczas tych dwóch lat śpiewała w Chórze Kameralnym AM pod dyrekcja prof. Marka Gandeckiego. 
Uwielbia muzykę klasyczną, co nie przeszkadza jej śpiewać 'rozrywki'. Szczególnie bliskie są jej utwory z lat 20 i 30, które niejednokrotnie wykonywała podczas koncertów.
Obecnie pracuje również jako nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej.

 

© keyschool 2016