Zapraszamy na LETNIE WARSZTATY TANECZNE w Key School.
 
Dostosowując się do wytycznych GIS, MZ i MEN proponujemy dzieciom LETNIE WARSZTATY TANECZNE w następujących terminach: 20-24  lipca i 17-21 sierpnia.

Warsztaty są całodniowe w godzinach 8:00 – 16:00 (możliwość późniejszego odbioru do 16:30 po uprzednim zgłoszeniu) z ciepłym posiłkiem w ciągu dnia, przekąskami i napojami.

Plan warsztatów tanecznych:

Podczas każdego turnusu jego uczestnicy będą mieli okazję poznać różne style taneczne, zarówno w teorii jak i w praktyce. Każdy dzień rozpoczyna się rozgrzewką gimnastyczną, przygotowującą do pracy wszystkie mięśnie, po czym rozpocznie się 2 godzinny trening taneczny. Przerwa na drugie śniadanie i kolejna godzina zajęć tanecznych.

Uczestnicy kursu poznają podstawowe kroki różnych stylów muzycznych, takich jak: taniec nowoczesny, taniec współczesny, balet, Latino, cha cha. Uczestnicy będą pracować nad układami choreograficznymi z rekwizytami oraz bez nich. Zajęcia zawierają również elementy gimnastyki artystycznej. Na zakończenie każdego turnusu przewidziana jest NIESPODZIANKA. :-)

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie i mailowo najpóźniej do 10 lipca 2020 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

  • Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Telefon: 602 611 299

Koszt

Koszt warsztatów 449 zł/ tydzień z wyżywieniem

*w przypadku rodzeństwa koszt turnusu to 429 zł / os.

Zapraszamy!

© keyschool 2016