Zapraszamy serdecznie na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową TAŃCA NOWOCZESNEGO. Zajęcia odbędą się 15.02 w sobotę w dwóch grupach wiekowych:

  • 4-6 latki godz. 14:00 (45 min.)
  • 7-11 latki godz. 15:00 (60 min)

Taniec w skład którego wchodzą wszystkie style poza klasycznym. Powstał w Ameryce w XX wieku w wyniku zerwania z tradycją baletową i poszukiwania nowych form i zasad ruchu tanecznego. Kroki tańca nowoczesnego są dynamiczne, żywiołowe i wymagają od tancerzy dużej sprawności, ale z powodzeniem może nauczyć się ich każdy. Jest połączeniem różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, breakdance.
Zajęcia prowadzić będzie Adrianna Zimmer - certyfikowana instruktorka tańca, związana z tą dyscypliną sportową od 21 lat. Trenowała 12 lat taniec współczesny i nowoczesny w zespole tanecznym. Laureatka czołowych miejsc na konkursach ogólnopolskich w kategoriach mini formacje, formacje a także duety. Obecnie pracuje na terenie zachodniej Wielkopolski z kilkunastoma grupami tanecznymi, prowadzi warsztaty z tańca współczesnego oraz przygotowuje grupę cheerleaderek na mecze koszykówki.

Zapraszamy do zapisów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 602611299. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.

© keyschool 2016