W sobotę 21 czerwca odbyło się zakończenie sezonu muzycznego na zajęciach RYTMIKI z elementami tańca i śpiewu dla najmłodszych. Dzieci przygotowały dla rodziców krótki występ, a za wzorowe zachowanie i aktywność na zajęciach otrzymały piękne dyplomy i małe upominki. Wszystkim jeszcze raz ślicznie dziękujemy i czekamy na Was we wrześniu!

Dnia 17 czerwca o godz. 15:00 w sklepie muzycznym Key Store w Tarnowie Podgórnym odbył się koncert semestralny naszych uczniów, podsumowujący cały rok nauki. Wystąpiło ponad 40 młodych artystów, którzy zaprezentowali swoje talenty wokalne, grę na pianinie i gitarze. To było piękne muzyczne popołudnie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Publiczność dopisała swoją obecnością i gromkimi brawami dziękowała każdemu z wykonawców. Sezon muzyczny 2017/2018 został oficjalnie zamknięty. Poniżej fotorelacja z tego muzycznego popołudnia z Key School.

Koncert semestralny już za kilkanaście dni.
Nasi uczniowie dzielnie się do niego przygotowują zarówno w domu jak i na zajęciach. Dla niektórych jest to wielkie przeżycie, ponieważ wystąpią na scenie po raz pierwszy – inni występowali już niejednokrotnie. Bez względu jednak na to, czy jest to pierwszy raz czy też kolejny występ, emocje są ogromne. Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy gromkich braw.

Do zobaczenia na koncercie!

Wszystkich, którzy letnie wakacje spędzają w naszej gminie i chcą spędzić letnie popołudnia na wesoło zapraszamy na zajęcia wokalno-sceniczne.

Zajęcia w każdy:

- wtorek godz. 17:00 (lipiec/sierpień) - Tarnowo Podgórne (siedziba Key School)

- środa godz. 17:00 (lipiec/sierpień) - Lusówko (sala wiejska)

- środa godz. 18:30 (lipiec/sierpień) - Jankowice

© keyschool 2016

.